Американський футбол »Росія » Прем'єр-дивізіон » 2017

results
5
1493074319
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷РОСІЯ: Прем'єр-дивізіон¬ZEE÷0YOEHoPt¬ZB÷158¬ZY÷Росія¬ZC÷nwteXaLB¬ZD÷p¬ZE÷YaNGmA4i¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_0YOEHoPt¬ZJ÷2¬ZL÷/american-football/russia/premier-division/¬ZX÷18Росія 005......0120000000157000Прем'єр-диві016візіон000¬ZCC÷0¬ZAF÷Росія¬~AA÷MaG0h4el¬AD÷1493456400¬ADE÷1493456400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Litvin Minsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litvin Minsk¬WU÷litvin-minsk¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Bruins¬WV÷moscow-bruins¬AN÷n¬~AA÷GGUxZLwT¬AD÷1493456400¬ADE÷1493456400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moscow Spartans¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VIT¬AF÷Vityaz Podolsk¬WV÷vityaz-podolsk¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Spartans¬WU÷moscow-spartans¬AN÷n¬~AA÷z5Duz2OM¬AD÷1493470800¬ADE÷1493470800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Санкт-Петербург Гріффінс¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STP¬AE÷Санкт-Петербург Гріффінс¬WU÷st-petersburg-griffins¬WN÷MOS¬AF÷Moscow United¬WV÷moscow-united¬AN÷n¬~AA÷IPG4Uunp¬AD÷1493632800¬ADE÷1493632800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yaroslavl Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAR¬AE÷Yaroslavl Rebels¬WU÷yaroslavl-rebels¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Patriots¬WV÷moscow-patriots¬AN÷n¬~AA÷jZK4iOAf¬AD÷1494666000¬ADE÷1494666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moscow Patriots¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Patriots¬WU÷moscow-patriots¬WN÷LIT¬AF÷Litvin Minsk¬WV÷litvin-minsk¬AN÷n¬~AA÷QkKCSJGd¬AD÷1494666000¬ADE÷1494666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moscow United¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬WM÷MOS¬AE÷Moscow United¬WU÷moscow-united¬AN÷n¬~AA÷UNpgyCKd¬AD÷1494666000¬ADE÷1494666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Legion St. Petersburg¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Legion St. Petersburg¬WU÷north-legion-st-petersburg¬WN÷STP¬AF÷Санкт-Петербург Гріффінс¬WV÷st-petersburg-griffins¬AN÷n¬~AA÷CnG8Ta1j¬AD÷1494666000¬ADE÷1494666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vityaz Podolsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIT¬AE÷Vityaz Podolsk¬WU÷vityaz-podolsk¬WN÷YAR¬AF÷Yaroslavl Rebels¬WV÷yaroslavl-rebels¬AN÷n¬~AA÷UPJ8jrQ0¬AD÷1495875600¬ADE÷1495875600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Litvin Minsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litvin Minsk¬WU÷litvin-minsk¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬AN÷n¬~AA÷8EqczWZ2¬AD÷1495875600¬ADE÷1495875600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moscow Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Bruins¬WU÷moscow-bruins¬WN÷STP¬AF÷Санкт-Петербург Гріффінс¬WV÷st-petersburg-griffins¬AN÷n¬~AA÷xll1Zkk9¬AD÷1495875600¬ADE÷1495875600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moscow Patriots¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Patriots¬WU÷moscow-patriots¬WN÷NOR¬AF÷North Legion St. Petersburg¬WV÷north-legion-st-petersburg¬AN÷n¬~AA÷Gvm5Y94F¬AD÷1495875600¬ADE÷1495875600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vityaz Podolsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIT¬AE÷Vityaz Podolsk¬WU÷vityaz-podolsk¬WN÷MOS¬AF÷Moscow United¬WV÷moscow-united¬AN÷n¬~AA÷ETsuS7sq¬AD÷1496480400¬ADE÷1496480400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moscow Spartans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Spartans¬WU÷moscow-spartans¬WN÷YAR¬AF÷Yaroslavl Rebels¬WV÷yaroslavl-rebels¬AN÷n¬~AA÷b3xAXTJL¬AD÷1496480400¬ADE÷1496480400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moscow United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow United¬WU÷moscow-united¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Patriots¬WV÷moscow-patriots¬AN÷n¬~AA÷dleDWmZR¬AD÷1496480400¬ADE÷1496480400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Legion St. Petersburg¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Legion St. Petersburg¬WU÷north-legion-st-petersburg¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Bruins¬WV÷moscow-bruins¬AN÷n¬~AA÷Cl9Dk2u7¬AD÷1496480400¬ADE÷1496480400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Санкт-Петербург Гріффінс¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STP¬AE÷Санкт-Петербург Гріффінс¬WU÷st-petersburg-griffins¬WN÷LIT¬AF÷Litvin Minsk¬WV÷litvin-minsk¬AN÷n¬~
5
1493074319
36
Завантажуйте наш додаток безкоштовно!
 
Увага: Ви на сторінці Прем'єр-дивізіон 2017: результати в розділі Американський футбол/Росія. MyScore.ua пропонує онлайн-рахунки Прем'єр-дивізіон 2017, підсумкові та поточні результати, турнірні таблиці Прем'єр-дивізіон 2017 та подробиці матчів. Окрім результатів Прем'єр-дивізіон 2017, на MyScore.ua Ви можете стежити за понад 5000 змагань із більш як 30 видів спорту в цілому світі. Лише натисніть на назву виду спорту в меню вгорі чи назву країни в меню ліворуч та оберіть змагання. Сервіс результатів Прем'єр-дивізіон 2017 працює в режимі реального часу і оновлюється автоматично.