Ставки онлайн: покрокова інструкція 

Боїтеся робити ставки через інтернет? Немає підстав для хвилювання. Наша інструкція з онлайн-беттингу продемонструє Вам наскільки це легко та безпечно.
Ви можете робити ставки онлайн, якщо Вам вже виповнилось 18 років.
Безпека

Ми рекомендуємо лише перевірених букмекерів, із якими Ваші гроші в цілковитій безпеці.

Зручність

Ви можете зробити ставку коли завгодно та де завгодно.

Швидкість

Щоб внести депозит і зробити ставку достатньо кількох секунд.

Трансляції та ставки LIVE

Як клієнт букмекерської контори, Ви можете безкоштовно переглядати прямі трансляції тисяч матчів і робити на них ставки.

Найкраща беттинг-пропозиція

У світі онлайн ставок, bet365 є синонімом якості. Цей авторитетний букмекер пропонує найширший вибір спортивних подій, більшість із яких Ви маєте змогу переглядати в прямій трансляції. Завдяки 22 мільйонам зареєстрованих клієнтів, bet365 вважається дуже надійним і перевіреним букмекером.

1
Крок 1

Зареєструйтеся

Процес реєстрації є дуже простим і не займе у Вас більш ніж 5 хвилин. Потрібна допомога? Натисніть нижче, щоб отримати покрокову інструкцію.

+ Показати більше Сховати подробиці
 1. Зайдіть на веб-сторінку bet365 та натисніть на посилання "Приєднатись зараз" у верхньому правому куті.
 2. Відкриється нове вікно. Введіть особисті дані - більшість полів передбачені для основної інформації про Вас. Окрім цього, bet365 запропонує обрати чотиризначний код, який зробить Ваш обліковий запис ще безпечнішим.
 3. Заповнили всі поля на сторінці реєстрації? Чудово. Підтвердьте, що Вам виповнилось 18 років і натисніть на кнопку "Приєднатись зараз".
 4. Ось і все! Вам миттєво повинен надійти лист із підтвердженням того, що реєстрація пройшла успішно.
2
Крок 2

Внесіть гроші на Ваш рахунок для ставок

Чи доводилось Вам колись сплачувати за покупки онлайн? Поповнення Вашого рахунку bet365 є настільки ж простим.

+ Показати більше Сховати подробиці

Після завершення процесу реєстрації, Ви автоматично увійдете до свого облікового запису на bet365, де Вам запропонують внести кошти на свій рахунок для ставок. Немає необхідності робити це відразу - депозит можна внести будь-коли. Однак, не зробивши першого внеску, Ви не зможете розпочати робити ставки, тому причин для зволікання теж немає.

У меню Способи оплати Вам запропонують декілька варіантів поповнення рахунку. Нижче ми описали три найбільш поширених:

Important: Your deposit bonus amount depends on the amount of your deposit. You will find more info about the 100% deposit bonus in Step 3. If you want to get as much out of it as possible, deposit £200 - and bet365 will give you an additional £200 for your bets.


Поповнення кредитною/дебетовою карткою
+

Якщо у Вас є кредитна або дебетова картка, якою можна розраховуватись онлайн, то це, мабуть, найкращий спосіб внесення депозиту, адже кошти надійдуть на Ваш рахунок bet365 миттєво.

 1. Оберіть валюту ставок.
 2. Введіть необхідну інформацію про картку (її можна знайти на самій картці).
 3. Введіть суму депозиту (мінімум £5 та максимум £20,000 для цього способу поповнення)
 4. Встановіть обмеження на депозит. Якщо впевнені у своїй здатності грати відповідально, оберіть "Без обмеження".
 5. Натисніть "Внести депозит". Після завершення операції, сума миттєво надійде на Ваш рахунок bet365.
Поповнення через систему Skrill
+

Skrill - це цифровий гаманець, через який Ви можете поповнювати рахунок bet365, а також виводити свої кошти.

 1. Якщо у Вас ще немає рахунку Skrill, зареєструйтесь тут.
 2. З існуючим рахунком Skrill, оберіть валюту ставок, введіть свій e-mail в системі Skrill та розмір депозиту (мінімум £5 та максимум £25,000 для цього способу поповнення).
 3. становіть обмеження на депозит. Якщо впевнені у своїй здатності грати відповідально, оберіть "Без обмеження".
 4. Натисніть "Внести депозит". Відбудеться переадресація на безпечний сайт Skrill.
 5. Увійдіть в обліковий запис, використовуючи свій e-mail в системі Skrill і пароль.
 6. Якщо на Вашому балансі достатньо коштів, підтвердьте депозит і за декілька секунд сума надійде на Ваш рахунок bet365.
Поповнення банківським переказом
+

Поповнення банківським переказом є найповільнішим із запропонованих способів оплати, тому ми його не рекомендуємо.

Однак, якщо Ви все ж обрали цей спосіб, роблячи платіж, не забудьте зазначити унікальний 13-значний номер віртуального рахунку і Ваші кошти будуть успішно зараховані.

3
Крок 3

Зробіть свою першу ставку

Обліковий запис? Є. Гроші на рахунку? Є. Тоді давайте робити ставки!

+ Показати більше Сховати деталі

Поповнивши свій рахунок для ставок, можна зробити першу ставку. Як саме її зробити?

 1. У меню ліворуч оберіть вид спорту, на який хочете зробити ставку, наприклад, футбол.
 2. Усі змагання відображатимуться в середній колонці. Цей список, на перший погляд, видається дуже заплутаним, але Ви швидко до нього звикнете. Давайте для наочності оберемо Прем'єр-лігу Англії.
 3. Після того як Ви натиснете на назву ліги, з'являться всі актуальні матчі з початковими коефіцієнтами 1-X-2 (тобто перемога господарів-нічия-перемога гостей).
 4. Якщо Вас цікавлять інші види ставок (більше/менше, результат першого тайму, тощо), то для їх перегляду необхідно вибрати конкретний матч.
 5. Додайте обрану ставку до Вашого купону.
 6. Заповнивши купон для ставок, натисніть на кнопку "Зробити ставку".

Ось і все. Нехай щастить зі ставкою!

4
Крок 4

Виведіть гроші з Вашого рахунку

Ваші ставки були успішними і Ви хочете вивести свій виграш? Вітаємо! Гроші надійдуть на Ваш банківський рахунок протягом кількох днів.

+ Показати більше Сховати подробиці

Виведення грошей з Вашого рахунку bet365 є простим і букмекер не затягує цей процес без потреби.

Лише перший запит на виведення коштів потребуватиме трохи часу. Чому? Bet365 серйозно ставиться до усіх фінансових правил, і для того, щоб відповідати всім нормативним вимогам, вони застосовують політику "Знай свого клієнта".

Для верифікації Вашого рахунку, Вас попросять завантажити 2 документи на Ваш вибір. У цьому немає нічого незвичного, адже багато букмекерів вимагатимуть від Вас посвідчення особи аналогічним чином.

Однак, bet365 робить цю процедуру максимально простою. Спершу, вони надішлють Вам нагадування, коли Ви наступного разу ввійдете до облікового запису:

Після того як Ви натиснете "Верифікувати зараз", вони надаватимуть Вам детальні інструкції протягом усієї процедури. Якщо коротко, то Вам потрібно буде обрати 2 документи, що посвідчують особу (водійське посвідчення, паспорт, тощо) або інші документи (квитанція на оплату послуг зв'язку, виписка з банківського рахунку, тощо) та відсканувати їх на комп'ютер. Після того як Ви підготуєте обидва документи, bet365 детально пояснить як їх завантажити.

Тоді доведеться зачекати (зазвичай це займає 2-3 дні) доки bet365 повідомить Вам, що Ви стали верифікованим клієнтом. Після цього, Вам не доведеться проходити цю процедуру повторно.

Сам процес виведення коштів є дуже простим. Bet365 дозволяє виводити гроші тим же способом, яким Ви внесли депозит, наприклад, якщо Ви поповнювали рахунок за допомогою кредитної картки, гроші буде надіслано на цю ж кредитну картку.

Коли Ви отримаєте свої гроші? Це залежить від обраного способу оплати. Якщо Ви виводите кошти через Skrill, це зазвичай займає декілька годин. Виведення на кредитну чи дебетову картку переважно займає 2-3 дні.