Ставки онлайн

Чому ставки варто робити саме онлайн?

 • Онлайн-ставки із рекомендованими нами букмекерами – це безпечно для вашого депозиту. Такі букмекери як bet365 є великими, відомими компаніями, що базуються в одній із країн ЄС. Вони підлягають ретельному контролю з боку органів влади (наприклад - Комісії з азартних ігор у Великій Британії чи MGA на Мальті).
 • Ви можете робити ставки онлайн не виходячи з дому, а отже не маєте потреби підлаштовуватись під робочий графік місцевих букмекерів.
 • Для того, щоб внести депозит та почати грати онлайн достатньо кількох секунд .
 • Ви можете дивитись прямі онлайн-трансляції* із кількох видів спорту та робити ставки live на сотні матчів щодня.
Якщо Ви досягли повноліття за законами Вашої країни і ніщо не заважає Вам робити ставки, Ви можете обрати найкращого онлайн-букмекера – bet365. Ця букмекерська компанія пропонує найширший вибір спортивних ставок, а також версію сайту різними мовами, у тому числі багатомовну службу підтримки клієнтів, працівники якої цілодобово готові відповісти на Ваші запитання за допомогою чату, електронної пошти чи телефону.

Зареєструйтесь на bet365 »

Як розпочати робити ставки:

Нижче ви знайдете основні кроки, які є важливими для будь-якого гравця-початківця. Для ілюстрації процесу реєстрації та внесення депозиту ми обрали букмекера із найкращою репутацією - bet365. Це один із найбільших букмекерів, якому довіряють у цілому світі і опираючись на багаторічний досвід, ми рекомендуємо саме цю компанію. Із bet365 , Вам не доведеться хвилюватись про свої гроші. Вони завжди будуть на Вашому рахунку для ставок.

Крок 1 - РЕЄСТРАЦІЯ - Показати більше інформації    

Крок 2 – ВНЕСЕННЯ ДЕПОЗИТУ - Показати більше інформації    

Крок 3 – ЗРОБИТИ СВОЮ ПЕРШУ СТАВКУ - Показати більше інформації    

Як отримати бонус?

bet365 пропонує 100% бонус на перший депозит для нових гравців. Наприклад, якщо Ви внесли депозит у розмірі 50€, то отримаєте аналогічну суму безкоштовно від bet365. Загалом, у Вас на рахунку буде 100€. Щоб отримати максимальний доступний бонус, Вам потрібно внести депозит на суму 50€. За умови депозиту на меншу суму (наприклад, 20€), Ви отримаєте бонус відповідного розміру- 20€.

Отримайте Ваш 100% бонус із рекомендованим букмекером! »

Дотримуйтесь цих простих кроків, щоб отримати свій бонус:

 • Внесіть депозит одним із запропонованих способів оплати (див. крок 2).
 • У верхньому правому куті стартової сторінки натисніть на пункт «Сервіс -> Користувачі». У новому вікні оберіть закладку «Пропозиції», а тоді натисніть на меншу закладку «Ввести код пропозиції». Введіть код, який Ви отримали електронною поштою після реєстрації облікового запису.
 • Після того, як Ви ввели код та підтвердили його, натиснувши кнопку «Надіслати», бонус буде додано до балансу Вашого рахунку.

Будь ласка, візьміть до уваги – на суму Вашого бонусу, разом із першим депозитом, слід, щонайменше, тричі зробити ставку (із мінімальним коефіцієнтом 1.5), перш ніж ця сума стане доступною для виплати.

Більше інформації щодо нашої бонусної пропозиції, зокрема її умови, можна знайти на веб-сторінці bet365 .

Як зняти гроші?

Для того, щоб зняти гроші з Вашого рахунку на bet365, у верхньому правому куті просто натисніть на пункт «Сервіс -> Виплата».

 • Коли з’явиться розділ виплат, введіть усю необхідну інформацію та підтвердіть зняття коштів.
 • Усі виплати переважно робляться тим способом , який Ви обрали для внесення депозиту.
 • Якщо виплату неможливо здійснити тим способом , який Ви обрали для внесення депозиту, зазвичай вона здійснюється за допомогою банківського переказу.
 • Мінімальна сума, що підлягає виплаті, становить 5€ або її еквівалент у іншій валюті.

* ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ – На даний момент FlashScore.com надає доступ до сервісу прямих онлайн-трансляцій bet365, який пропонує понад 100,000 прямих спортивних трансляцій на рік. Однак, візьміть до уваги, будь ласка, що права на інтелектуальну власність таких трансляцій переважно видаються на рівні країни, відповідно, з огляду на Ваше місце знаходження, Ви не зможете переглядати деякі із змагань у зв’язку із цими обмеженнями. Перш ніж реєструватись на bet365 та поповнювати свій рахунок, розраховуючи на перегляд певного змагання за допомогою сервісу прямих онлайн-трансляцій bet365, ми наполегливо радимо Вам, дізнатися в bet365, чи зможете Ви, з огляду на місце знаходження в конкретній країні, переглядати пряму трансляцію даного змагання. Контактну інформацію bet365 можна знайти натиснувши тут, тоді на пункт «Сервіси» у верхньому правому куті сторінки та обравши підпункт «Зв'яжіться з нами».

Увага: Сторінка Спортивних онлайн-ставок на MyScore.ua пропонує детальну інформацію про спортивні ставки. Чому варто робити ставки онлайн, як розпочати, рекомендовані букмекери, способи оплати, як отримати бонус. Онлайн-ставки з рекомендованими нами букмекерами є безпечними! Відвідайте веб-сайти наших рекомендованих букмекерів, отримайте найкращі коефіцієнти на спортивні онлайн-ставки, ставте онлайн на футбол, баскетбол, теніс, бейсбол та багато інших видів спорту. Дивіться футбол безкоштовно, в прямому ефірі, за допомогою онлайн-трансляцій на веб-сайті букмекера, стежте за сервісом ставок з інших видів спорту.