Регбі-ліг »Англія » League 1 Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷АНГЛІЯ: League 1 Cup¬ZEE÷GdVYY663¬ZB÷198¬ZY÷Англія¬ZC÷lpXXQ0im¬ZD÷p¬ZE÷zelpXWfJ¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_GdVYY663¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/england/league-1-cup/¬ZX÷17Англія 006Англія0270000000153000League 1 Cup012 1 Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Англія¬~AA÷xfi1TECf¬AD÷1487426400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oxford RLFC¬ER÷1/8 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OXF¬AE÷Oxford RLFC¬WU÷oxford-rlfc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬WN÷COV¬AF÷Coventry¬WV÷coventry¬AH÷28¬AN÷n¬~AA÷KIddUfcl¬AD÷1487426400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rochdale Mayfield¬ER÷1/8 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BAR¬AF÷Barrow¬WV÷barrow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷46¬WM÷ROC¬AE÷Rochdale Mayfield¬WU÷rochdale-mayfield¬AG÷18¬AN÷n¬~
19
1487514247
2
fixtures
SA÷19¬~ZA÷АНГЛІЯ: League 1 Cup¬ZEE÷GdVYY663¬ZB÷198¬ZY÷Англія¬ZC÷lpXXQ0im¬ZD÷p¬ZE÷zelpXWfJ¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_GdVYY663¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/england/league-1-cup/¬ZX÷17Англія 006Англія0270000000153000League 1 Cup012 1 Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Англія¬~AA÷Gpj5SYR0¬AD÷1487512800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hemel¬ER÷1/8 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEM¬AE÷Hemel¬WU÷hemel¬WN÷GLO¬AF÷Gloucestershire¬WV÷gloucestershire¬AN÷n¬~AA÷A7k9Rhs7¬AD÷1487512800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Whitehaven¬ER÷1/8 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WHI¬AE÷Whitehaven¬WU÷whitehaven¬WN÷WOR¬AF÷Workington Town¬WV÷workington-town¬AN÷n¬~AA÷lloalGlK¬AD÷1487516400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hunslet Hawks¬ER÷1/8 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUN¬AE÷Hunslet Hawks¬WU÷hunslet-hawks¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle¬WV÷newcastle¬AN÷n¬~AA÷AcnekdZD¬AD÷1487516400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Keighley¬ER÷1/8 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEI¬AE÷Keighley¬WU÷keighley¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬WV÷doncaster¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷8h8CQCdD¬AD÷1487516400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Wales¬ER÷1/8 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Wales¬WU÷south-wales¬WN÷LON¬AF÷London Skolars¬WV÷london-skolars¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷INk3mz4Q¬AD÷1487516400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷York City¬ER÷1/8 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬WN÷NOR¬AF÷Crusaders¬WV÷north-wales-crusaders¬AN÷y¬MW÷16¬~~
19
1487514247
6
Завантажуйте наш додаток безкоштовно!
 
Увага: Ви на сторінці League 1 Cup 2017: результати в розділі Регбі-ліг/Англія. MyScore.ua пропонує онлайн-рахунки League 1 Cup 2017, підсумкові та поточні результати League 1 Cup 2017 та подробиці матчів. Окрім результатів League 1 Cup 2017, на MyScore.ua Ви можете стежити за понад 5000 змагань із більш як 30 видів спорту в цілому світі. Лише натисніть на назву виду спорту в меню вгорі чи назву країни в меню ліворуч та оберіть змагання. Сервіс результатів League 1 Cup 2017 працює в режимі реального часу і оновлюється автоматично.