Регбі »Нова Зеландія » Чемпіонат Хартленд » 2017

results
8
1498645816
0
fixtures
SA÷8¬~ZA÷НОВА ЗЕЛАНДІЯ: Чемпіонат Хартленд¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷Нова Зеландія¬ZC÷AHQtOsUS¬ZD÷p¬ZE÷j3G10Ye9¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-union/new-zealand/heartland-championships/¬ZX÷15Нова Зеланді013ландія0020000000169000Чемпіонат Ха018ртленд000¬ZCC÷0¬ZAF÷Нова Зеландія¬~AA÷djzeQgJn¬AD÷1503714600¬ADE÷1503714600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buller¬ER÷Раунд 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬WU÷buller¬WN÷SOU¬AF÷South Cant¬WV÷south-cant¬AN÷n¬~AA÷SGVjRZ3t¬AD÷1503714600¬ADE÷1503714600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Coast¬ER÷Раунд 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷THA¬AF÷Thames Valley¬WV÷thames-valley¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬WU÷east-coast¬AN÷n¬~AA÷ji8Nr2ZD¬AD÷1503714600¬ADE÷1503714600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horowhenua¬ER÷Раунд 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬WU÷horowhenua¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬WV÷north-otago¬AN÷n¬~AA÷lnUvKIdD¬AD÷1503714600¬ADE÷1503714600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷King Country¬ER÷Раунд 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬WU÷king-country¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬WV÷west-coast¬AN÷n¬~AA÷xCQzLbs7¬AD÷1503714600¬ADE÷1503714600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mid Cant¬ER÷Раунд 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬WU÷mid-cant¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬WV÷poverty-bay¬AN÷n¬~AA÷rkRWLvS0¬AD÷1503714600¬ADE÷1503714600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wanganui¬ER÷Раунд 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬WU÷wanganui¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬WV÷wairarapa¬AN÷n¬~AA÷W8S7Ni35¬AD÷1504317600¬ADE÷1504317600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thames Valley¬ER÷Раунд 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thames Valley¬WU÷thames-valley¬WN÷WAN¬AF÷Wanganui¬WV÷wanganui¬AN÷n¬~AA÷WrcCKkmO¬AD÷1504319400¬ADE÷1504319400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Otago¬ER÷Раунд 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Otago¬WU÷north-otago¬WN÷MID¬AF÷Mid Cant¬WV÷mid-cant¬AN÷n¬~AA÷4MQFLVXH¬AD÷1504319400¬ADE÷1504319400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Poverty Bay¬ER÷Раунд 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POV¬AE÷Poverty Bay¬WU÷poverty-bay¬WN÷HOR¬AF÷Horowhenua¬WV÷horowhenua¬AN÷n¬~AA÷QVRBMBIB¬AD÷1504319400¬ADE÷1504319400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Cant¬ER÷Раунд 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬WU÷south-cant¬WN÷KIN¬AF÷King Country¬WV÷king-country¬AN÷n¬~AA÷zsZbPDYh¬AD÷1504319400¬ADE÷1504319400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast¬ER÷Раунд 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast¬WU÷west-coast¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬WV÷buller¬AN÷n¬~AA÷I5O3OXma¬AD÷1504332000¬ADE÷1504332000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wairarapa¬ER÷Раунд 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EAS¬AF÷East Coast¬WV÷east-coast¬WM÷WAI¬AE÷Wairarapa¬WU÷wairarapa¬AN÷n¬~AA÷jmUxyBX4¬AD÷1504924200¬ADE÷1504924200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buller¬ER÷Раунд 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬WU÷buller¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬WV÷north-otago¬AN÷n¬~AA÷MDPYyiIb¬AD÷1504924200¬ADE÷1504924200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Coast¬ER÷Раунд 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬WU÷east-coast¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬WV÷west-coast¬AN÷n¬~AA÷rNQUxX2h¬AD÷1504924200¬ADE÷1504924200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horowhenua¬ER÷Раунд 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬WU÷horowhenua¬WN÷THA¬AF÷Thames Valley¬WV÷thames-valley¬AN÷n¬~AA÷0byQwDmn¬AD÷1504924200¬ADE÷1504924200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷King Country¬ER÷Раунд 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬WU÷king-country¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬WV÷wairarapa¬AN÷n¬~AA÷neXLvgYu¬AD÷1504924200¬ADE÷1504924200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mid Cant¬ER÷Раунд 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬WU÷mid-cant¬WN÷SOU¬AF÷South Cant¬WV÷south-cant¬AN÷n¬~AA÷AZeGJ92U¬AD÷1504924200¬ADE÷1504924200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wanganui¬ER÷Раунд 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬WU÷wanganui¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬WV÷poverty-bay¬AN÷n¬~
8
1498645816
48
Завантажуйте наш додаток безкоштовно!
 
Увага: Ви на сторінці Чемпіонат Хартленд 2017: результати в розділі Регбі/Нова Зеландія. MyScore.ua пропонує онлайн-рахунки Чемпіонат Хартленд 2017, підсумкові, поточні результати Чемпіонат Хартленд 2017 та подробиці матчів. Окрім результатів Чемпіонат Хартленд 2017, на MyScore.ua Ви можете стежити за понад 5000 змагань із більш як 30 видів спорту в цілому світі. Лише натисніть на назву виду спорту в меню вгорі чи назву країни в меню ліворуч та оберіть змагання. Сервіс результатів Чемпіонат Хартленд 2017 працює в режимі реального часу і оновлюється автоматично.