Футбол »Румунія » Кубок Румунії » 2017/2018

results
1
1503414392
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷РУМУНІЯ: Кубок Румунії¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Румунія¬ZC÷bP9lxFv9¬ZD÷p¬ZE÷YygrddFn¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/soccer/romania/romanian-cup/¬ZX÷00Румунія 007умунія0040000000169000Кубок Румуні013умунії000¬ZCC÷0¬ZAF÷Румунія¬~AA÷pbaOcBjC¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agricola Borcea¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷АКС¬AF÷Axiopolis Cernavoda¬WV÷axiopolis-cernavoda¬WM÷FCA¬AE÷Agricola Borcea¬WU÷agricola-borcea¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷tKstGh6t¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Astra Plosca¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷АСТ¬AE÷Astra Plosca¬WU÷astra-plosca¬WN÷ROS¬AF÷Рошіорій-де-Веде¬WV÷rosiorii-de-vede¬AN÷n¬~AA÷dYQz7FTP¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cimentul Bicaz¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Cimentul Bicaz¬WU÷cimentul-bicaz¬WN÷МЕР¬AF÷Меркуря-Чук¬WV÷miercurea-ciuc¬AN÷n¬~AA÷6gTTRd9i¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Conachi¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷КЕЙ¬AE÷Conachi¬WU÷conachi¬WN÷AVA¬AF÷Avantul Valea Marului¬WV÷avantul-valea-marului¬AN÷n¬~AA÷xSh68S4U¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Diosig¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Diosig¬WU÷diosig¬WN÷SEB¬AF÷Себеш¬WV÷sebis¬AN÷n¬~AA÷670Kbiy6¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fantanele¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ВІЙ¬AE÷Fantanele¬WU÷fantanele¬WN÷DOB¬AF÷Доброджа Тульча¬WV÷dobrogea-tulcea¬AN÷n¬~AA÷lpolEWzg¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gaz Metan Cornesti¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASG¬AE÷Gaz Metan Cornesti¬WU÷gaz-metan-cornesti¬WN÷MOR¬AF÷Морень¬WV÷flacara-moreni¬AN÷n¬~AA÷Y5bF8Z8T¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Performanta Ighiu¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Performanta Ighiu¬WU÷performanta-ighiu¬WN÷JUC¬AF÷Жуку¬WV÷unirea-jucu¬AN÷n¬~AA÷byf298kO¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soimii Lipova¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Soimii Lipova¬WU÷soimii-lipova¬WN÷СЕР¬AF÷Teuz Cermei¬WV÷gloria-lunca-teuz-cermei¬AN÷n¬~AA÷EmUBTBzt¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Somcuta Mare¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ПРО¬AE÷Somcuta Mare¬WU÷somcuta-mare¬WN÷ПДА¬AF÷АКС Комуна Реча¬WV÷acs-comuna-recea¬AN÷n¬~AA÷l6MOQ9Kb¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unirea Cristuru¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Cristuru¬WU÷unirea-cristuru¬WN÷REG¬AF÷Регін¬WV÷reghin¬AN÷n¬~AA÷2F332Zys¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unirea Mircesti¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASU¬AE÷Unirea Mircesti¬WU÷unirea-mircesti¬WN÷AER¬AF÷Аеростар¬WV÷aerostar¬AN÷n¬~AA÷IPx5AlzI¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vointa Biled¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AS¬AE÷Vointa Biled¬WU÷vointa-biled¬WN÷CS¬AF÷Municipal Lugoj¬WV÷cs-municipal-lugoj¬AN÷n¬~AA÷IuRSPTZ4¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zarnesti¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ОЛІ¬AF÷Cetate Rasnov¬WV÷cetate-rasnov¬WM÷ASF¬AE÷Zarnesti¬WU÷zarnesti¬AN÷n¬~AA÷vBeEKYcP¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Александрія¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALE¬AE÷Александрія¬WU÷alexandria¬WN÷TUN¬AF÷Тунарі¬WV÷tunari¬AN÷n¬~AA÷SjYFSVkn¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Альба Юлія¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEJ¬AF÷Уніря Деж¬WV÷unirea-dej¬WM÷ALB¬AE÷Альба Юлія¬WU÷alba-iulia¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷AFNKRk5h¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Єрнут¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IER¬AE÷Єрнут¬WU÷cs-iernut¬WN÷IND¬AF÷Індустрія Галда¬WV÷industria-galda¬AN÷n¬~AA÷hjun3DWj¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Залеу¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAL¬AE÷Залеу¬WU÷zalau¬WN÷SAN¬AF÷Санататя Клуж¬WV÷sanatatea-cluj¬AN÷n¬~AA÷vLbSdV5I¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Інайнте Моделу¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INA¬AE÷Інайнте Моделу¬WU÷inainte-modelu¬WN÷OLT¬AF÷Oltenita¬WV÷oltenita¬AN÷n¬~AA÷Au7B0D6g¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Кіскань¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIE¬AF÷Лієшть¬WV÷sporting-liesti¬WM÷CHI¬AE÷Кіскань¬WU÷sportul-chiscani¬AN÷n¬~AA÷vmyr4gHp¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Клуж¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷КЛЮ¬AE÷Клуж¬WU÷as-fc-universitatea-cluj¬WN÷ULM¬AF÷Ulmeni¬WV÷viitorul-ulmeni¬AN÷n¬~AA÷vZw1BUKB¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Лупак¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOI¬AE÷Лупак¬WU÷vointa-lupac¬WN÷CET¬AF÷Cetate Deva¬WV÷cetate-deva¬AN÷n¬~AA÷W8zgDjja¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Мілков¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Мілков¬WU÷milcov¬WN÷FIL¬AF÷Філіаші¬WV÷acso-filiasi¬AN÷n¬~AA÷lW5FaXLa¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Пепеуць¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAP¬AE÷Пепеуць¬WU÷papauti¬WN÷RAM¬AF÷Римніку-Серат¬WV÷ramnicu-sarat¬AN÷n¬~AA÷x6HVekLO¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Попешть-Леордень¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POP¬AE÷Попешть-Леордень¬WU÷popesti-leordeni¬WN÷SLO¬AF÷Слобозія¬WV÷slobozia¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷IsSW7eEJ¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Тудора¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUD¬AE÷Тудора¬WU÷tudora¬WN÷ROM¬AF÷Роман¬WV÷roman¬AN÷n¬~AA÷pCvcCA55¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Турчень¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Турчень¬WU÷stiinta-turceni¬WN÷ПДА¬AF÷ACS Sirineasa¬WV÷acs-sirineasa¬AN÷n¬~AA÷GI771gim¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ЧСМ Фокшани¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOC¬AE÷ЧСМ Фокшани¬WU÷csm-focsani¬WN÷MET¬AF÷Металоспорт Галац¬WV÷metalosport-galati¬AN÷n¬~AA÷AgnpFCLn¬AD÷1503417600¬ADE÷1503417600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Петролул¬ER÷1/128 фіналу¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Петролул¬WU÷petrolul¬WN÷TIT¬AF÷Тіту¬WV÷urban-titu¬AN÷n¬~~
1
1503414392
29
Увага: Ви на сторінці Кубок Румунії 2017/2018: live результати в розділі Футбол/Румунія. MyScore.ua пропонує онлайн-рахунки Кубок Румунії 2017/2018, підсумкові та поточні результати, турнірні таблиці Кубок Румунії 2017/2018, подробиці поєдинків (автори голів, червоні картки, порівняння коефіцієнтів …). Окрім результатів Кубок Румунії 2017/2018, на MyScore.ua Ви можете стежити за понад 1000 футбольних змагань у більш ніж 90 країнах світу. Лише натисніть на назву країни у меню ліворуч та оберіть турнір (результати матчів Ліги, онлайн-рахунки національного Кубку, інші змагання). Сервіс результатів Кубок Румунії 2017/2018 працює в режимі реального часу і оновлюється автоматично.