Футбол »США » Відкритий кубок США » 2017

Відкритий кубок США
Loading ...
results
1
1493061012
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷США: Відкритий кубок США¬ZEE÷8dUVq2Un¬ZB÷200¬ZY÷США¬ZC÷QDSrc5tR¬ZD÷p¬ZE÷6DkoVcub¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_8dUVq2Un¬ZJ÷2¬ZL÷/soccer/usa/us-open-cup/¬ZX÷00США 003......0040000000157000Відкритий ку019ок США000¬ZCC÷0¬ZAF÷США¬~AA÷dWNhCVeR¬AD÷1494376200¬ADE÷1494376200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ред Форс¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REF¬AE÷Ред Форс¬WU÷red-force¬WN÷SOU¬AF÷South Florida Surf¬WV÷south-florida-surf¬AN÷n¬~AA÷bkkSe4Sp¬AD÷1494442800¬ADE÷1494442800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Farolito¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ЕЛФ¬AE÷El Farolito¬WU÷el-farolito¬WN÷BUR¬AF÷Берлінгейм¬WV÷burlingame¬AN÷n¬~AA÷h29O69Jl¬AD÷1494450000¬ADE÷1494450000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Атланта¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Атланта¬WU÷atlanta-silverbacks¬WN÷BAN¬AF÷Bantams¬WV÷south-carolina-united-bantams¬AN÷n¬~AA÷EBAK7k4r¬AD÷1494450000¬ADE÷1494450000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Фредеріксберг¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ФРЕ¬AE÷Фредеріксберг¬WU÷fredericksburg¬WN÷CHR¬AF÷Christos¬WV÷christos¬AN÷n¬~AA÷xhfkfiit¬AD÷1494457200¬ADE÷1494457200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Eagles¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHA¬AF÷Чаттануга¬WV÷chattanooga¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Eagles¬WU÷charlotte-eagles¬AN÷n¬~AA÷Aw4T5TYf¬AD÷1494457200¬ADE÷1494457200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Copa¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷New Jersey Copa¬WU÷new-jersey-copa¬WN÷МОЦ¬AF÷Motown¬WV÷motown¬AN÷n¬~AA÷lU2X4ml1¬AD÷1494457200¬ADE÷1494457200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Вестерн Пайонірс¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIO¬AE÷Вестерн Пайонірс¬WU÷western-pioneers¬WN÷БОС¬AF÷Boston City¬WV÷boston-city¬AN÷n¬~AA÷EcoAkT5B¬AD÷1494457200¬ADE÷1494457200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Джексонвілл Армада U23¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAC¬AE÷Джексонвілл Армада U23¬WU÷jacksonville-armada¬WN÷THE¬AF÷Вілладжес¬WV÷the-villages¬AN÷n¬~AA÷0SWLBJMD¬AD÷1494457200¬ADE÷1494457200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Кароліна Динамо¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Кароліна Динамо¬WU÷carolina-dynamo¬WN÷VIR¬AF÷Вірджинія Легасі¬WV÷virginia-legacy¬AN÷n¬~AA÷df6u3RID¬AD÷1494457200¬ADE÷1494457200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Маямі Юнайтед¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Маямі Юнайтед¬WU÷miami-united¬WN÷BOC¬AF÷Бока-Ратон¬WV÷boca-raton¬AN÷n¬~AA÷O8hchVLh¬AD÷1494459000¬ADE÷1494459000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Derby City Rovers¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DER¬AE÷Derby City Rovers¬WU÷derby-city-rovers¬WN÷TAR¬AF÷Tartan Devils¬WV÷tartan-devils-oak-avalon¬AN÷n¬~AA÷pIgggB6n¬AD÷1494459000¬ADE÷1494459000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Мічіган Бакс¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIC¬AE÷Мічіган Бакс¬WU÷michigan-bucks¬WN÷ANN¬AF÷Ann Arbor¬WV÷ann-arbor¬AN÷n¬~AA÷hlpElmLH¬AD÷1494459000¬ADE÷1494459000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Оушен Сіті¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OCE¬AE÷Оушен Сіті¬WU÷ocean-city¬WN÷JUN¬AF÷Джуніор Лоун Стар¬WV÷junior-lone-star¬AN÷n¬~AA÷6Xs2ikya¬AD÷1494459000¬ADE÷1494459000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Редінг¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CLA¬AF÷Кларкстаун¬WV÷clarkstown¬WM÷REA¬AE÷Редінг¬WU÷reading¬AN÷n¬~AA÷APvJm7zO¬AD÷1494460800¬ADE÷1494460800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago United¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷КЄЗ¬AE÷Chicago United¬WU÷chicago-united¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids¬WV÷grand-rapids¬AN÷n¬~AA÷QyFS7ALu¬AD÷1494460800¬ADE÷1494460800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dutch Lions¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dutch Lions¬WU÷houston-dutch-lions¬WN÷RAY¬AF÷NTX Раядос¬WV÷ntx-rayados¬AN÷n¬~AA÷lGwNnRkU¬AD÷1494460800¬ADE÷1494460800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Вічіта¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FC¬AE÷Вічіта¬WU÷fc-wichita¬WN÷AZT¬AF÷Azteca¬WV÷azteca¬AN÷n¬~AA÷ri2y4737¬AD÷1494460800¬ADE÷1494460800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Портленд Фінікс¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Портленд Фінікс¬WU÷portland-phoenix¬WN÷ДЖП¬AF÷GPS Omens¬WV÷gps-omens¬AN÷n¬~AA÷Kzn6j9j5¬AD÷1494462600¬ADE÷1494462600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Менес¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEN¬AE÷Менес¬WU÷menace¬WN÷AFC¬AF÷АФК Клівленд¬WV÷afc-cleveland¬AN÷n¬~AA÷xCIW6Uzn¬AD÷1494462600¬ADE÷1494462600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Талса Атлетікс¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUL¬AE÷Талса Атлетікс¬WU÷tulsa-athletics¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Energy U23¬WV÷oklahoma-city-energy-fc¬AN÷n¬~AA÷lGah26kH¬AD÷1494468000¬ADE÷1494468000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Albion SC Pros¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALB¬AE÷Albion SC Pros¬WU÷albion-sc-pros¬WN÷CHU¬AF÷Chula Vista¬WV÷chula-vista¬AN÷n¬~AA÷6iAm3nzB¬AD÷1494468000¬ADE÷1494468000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Force¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Golden State Force¬WU÷golden-state-force¬WN÷OUT¬AF÷Аутбрейк¬WV÷outbreak¬AN÷n¬~AA÷Kz8y6ljh¬AD÷1494468000¬ADE÷1494468000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Вентура¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VEN¬AE÷Вентура¬WU÷ventura¬WN÷MOR¬AF÷Moreno Valley¬WV÷moreno-valley¬AN÷n¬~AA÷dt300pKT¬AD÷1494468000¬ADE÷1494468000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Сонома Каунті¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SON¬AE÷Сонома Каунті¬WU÷sonoma-county¬WN÷АНА¬AF÷Anahuac¬WV÷anahuac¬AN÷n¬~AA÷S0Bq4SK4¬AD÷1494468000¬ADE÷1494468000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Фуего¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Фуего¬WU÷fuego¬WN÷LAM¬AF÷Ла Макіна ФК¬WV÷la-maquina¬AN÷n¬~AA÷phA2Km5o¬AD÷1494469800¬ADE÷1494469800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷OSA FC¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SEA¬AF÷Сіетл U23¬WV÷seattle-sounders¬WM÷OSA¬AE÷OSA FC¬WU÷osa-fc¬AN÷n¬~AA÷2J3d1Q4N¬AD÷1494469800¬ADE÷1494469800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Л.-А. Вулвз¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Zest¬WV÷san-diego-zest¬WM÷WOL¬AE÷Л.-А. Вулвз¬WU÷l-a-wolves¬AN÷n¬~AA÷bR6u585b¬AD÷1494469800¬ADE÷1494469800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Тусон¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUC¬AE÷Тусон¬WU÷tucson¬WN÷COL¬AF÷Колорадо Раш¬WV÷colorado-rush¬AN÷n¬~
1
1493061012
28
Завантажуйте наш додаток безкоштовно!
 
Увага: Ви на сторінці Відкритий кубок США 2017: live результати в розділі Футбол/США. MyScore.ua пропонує онлайн-рахунки Відкритий кубок США 2017, підсумкові та поточні результати, турнірні таблиці Відкритий кубок США 2017, подробиці поєдинків (автори голів, червоні картки, порівняння коефіцієнтів …). Окрім результатів Відкритий кубок США 2017, на MyScore.ua Ви можете стежити за понад 1000 футбольних змагань у більш ніж 90 країнах світу. Лише натисніть на назву країни у меню ліворуч та оберіть турнір (результати матчів Ліги, онлайн-рахунки національного Кубку, інші змагання). Сервіс результатів Відкритий кубок США 2017 працює в режимі реального часу і оновлюється автоматично.