Регбі-ліг »Європа » Кубок виклику » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷ЄВРОПА: Кубок виклику¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Європа¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/europe/challenge-cup/¬ZX÷17Європа 006Європа0390000000157000Кубок виклик013иклику000¬ZCC÷0¬ZAF÷Європа¬~AA÷OCfkkOpq¬AD÷1490533200¬ADE÷1490533200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Whitehaven¬ER÷1/32 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WHI¬AE÷Whitehaven¬WU÷whitehaven¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷46¬BA÷30¬BC÷16¬WN÷OXF¬AF÷Oxford RLFC¬WV÷oxford-rlfc¬AH÷14¬BB÷4¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷YsGAd6h9¬AD÷1489935600¬ADE÷1489935600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bradford Bulls¬ER÷1/32 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FEA¬AF÷Featherstone Rovers¬WV÷featherstone-rovers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷21¬BB÷6¬BD÷15¬WM÷BRA¬AE÷Bradford Bulls¬WU÷bradford-bulls¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷13¬AN÷n¬~AA÷IVHMg4xS¬AD÷1489935600¬ADE÷1489935600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gloucestershire¬ER÷1/32 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GLO¬AE÷Gloucestershire¬WU÷gloucestershire¬AG÷22¬BA÷16¬BC÷6¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬WV÷doncaster¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷48¬BB÷18¬BD÷30¬AN÷n¬~AA÷CYzpB572¬AD÷1489935600¬ADE÷1489935600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Halifax¬ER÷1/32 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAL¬AE÷Halifax¬WU÷halifax¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷20¬BA÷12¬BC÷8¬WN÷HUN¬AF÷Hunslet RLFC¬WV÷hunslet-rlfc¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷23gglr0k¬AD÷1489935600¬ADE÷1489935600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷York City¬ER÷1/32 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷26¬BA÷20¬BC÷6¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Hornets¬WV÷rochdale-hornets¬AH÷20¬BB÷12¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷xGM1bSNd¬AD÷1489935600¬ADE÷1489935600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Халл КР¬ER÷1/32 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUL¬AE÷Халл КР¬WU÷hull-kr¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷48¬BA÷18¬BC÷30¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield¬WV÷sheffield¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QyulAPM8¬AD÷1489861800¬ADE÷1489861800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrow¬ER÷1/32 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barrow¬WU÷barrow¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷20¬BA÷6¬BC÷14¬WN÷KEI¬AF÷Keighley¬WV÷keighley¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷G6L5cnw3¬AD÷1489849200¬ADE÷1489849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swinton¬ER÷1/32 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SWI¬AE÷Swinton¬WU÷swinton¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷40¬BA÷10¬BC÷30¬WN÷LON¬AF÷London Skolars¬WV÷london-skolars¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷CYEEeQ7F¬AD÷1489843800¬ADE÷1489843800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toulouse¬ER÷1/32 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOU¬AE÷Toulouse¬WU÷toulouse-xiii¬AG÷16¬BA÷6¬BC÷10¬WN÷BAT¬AF÷Batley¬WV÷batley¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷34¬BB÷18¬BD÷16¬AN÷n¬~AA÷6eEIfpNL¬AD÷1489842000¬ADE÷1489842000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oldham¬ER÷1/32 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLD¬AE÷Oldham¬WU÷oldham¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷40¬BA÷20¬BC÷20¬WN÷ХЕЙ¬AF÷Haydock¬WV÷haydock¬AH÷12¬BB÷8¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷ATd1nMU1¬AD÷1489780800¬ADE÷1489780800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dewsbury Rams¬ER÷1/32 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEW¬AE÷Dewsbury Rams¬WU÷dewsbury-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷36¬BA÷26¬BC÷10¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle¬WV÷newcastle¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷Wxbcm2Fe¬AD÷1489780800¬ADE÷1489780800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Broncos¬ER÷1/32 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Broncos¬WU÷london-broncos¬AG÷26¬BA÷6¬BC÷20¬WN÷ТОР¬AF÷Toronto Wolfpack¬WV÷toronto-wolfpack¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷30¬BB÷18¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷2Vg9lQ8s¬AD÷1488121200¬ADE÷1488121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Doncaster¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DON¬AE÷Doncaster¬WU÷doncaster¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷22¬BC÷12¬WN÷MYT¬AF÷Myton Warriors¬WV÷myton-warriors¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bHkUq2NC¬AD÷1488121200¬ADE÷1488121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunslet RLFC¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷COV¬AF÷Coventry¬WV÷coventry¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HUN¬AE÷Hunslet RLFC¬WU÷hunslet-rlfc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷16¬BC÷18¬AN÷n¬~AA÷4fjQpr86¬AD÷1488121200¬ADE÷1488121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Wales Ironmen¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷U17¬AE÷South Wales Ironmen¬WU÷south-wales-ironmen¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷OXF¬AF÷Oxford RLFC¬WV÷oxford-rlfc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷18¬BB÷8¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷hKnMoOh0¬AD÷1488121200¬ADE÷1488121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷York City¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷48¬BA÷16¬BC÷32¬WN÷EGR¬AF÷Egremont Rangers¬WV÷egremont-rangers¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷AecHn4wf¬AD÷1488117600¬ADE÷1488117600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrow¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barrow¬WU÷barrow¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷60¬BA÷14¬BC÷46¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Mayfield¬WV÷rochdale-mayfield¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IcIxfnoK¬AD÷1488117600¬ADE÷1488117600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gloucestershire¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GLO¬AE÷Gloucestershire¬WU÷gloucestershire¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷36¬BA÷24¬BC÷12¬WN÷NOR¬AF÷Crusaders¬WV÷north-wales-crusaders¬AH÷18¬BB÷8¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷jiQjWrgD¬AD÷1488117600¬ADE÷1488117600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hemel¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEM¬AE÷Hemel¬WU÷hemel¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷LON¬AF÷London Skolars¬WV÷london-skolars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷22¬BB÷12¬BD÷10¬AN÷n¬~
19
1490695133
48
fixtures
SA÷19¬~ZA÷ЄВРОПА: Кубок виклику¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Європа¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/europe/challenge-cup/¬ZX÷17Європа 006Європа0390000000157000Кубок виклик013иклику000¬ZCC÷0¬ZAF÷Європа¬~AA÷tjtYy6M2¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dewsbury Rams¬ER÷1/16 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEW¬AE÷Dewsbury Rams¬WU÷dewsbury-rams¬WN÷BAT¬AF÷Batley¬WV÷batley¬AN÷n¬~AA÷nwprFrFk¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Featherstone Rovers¬ER÷1/16 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone Rovers¬WU÷featherstone-rovers¬WN÷OLD¬AF÷Oldham¬WV÷oldham¬AN÷n¬~AA÷8novGOaq¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leigh Centurions¬ER÷1/16 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEI¬AE÷Leigh Centurions¬WU÷leigh-centurions¬WN÷HUL¬AF÷Халл КР¬WV÷hull-kr¬AN÷n¬~AA÷vo2kDMq2¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salford Red Devils¬ER÷1/16 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAL¬AE÷Salford Red Devils¬WU÷salford-red-devils¬WN÷ТОР¬AF÷Toronto Wolfpack¬WV÷toronto-wolfpack¬AN÷n¬~AA÷p8tk1RW1¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Whitehaven¬ER÷1/16 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WHI¬AE÷Whitehaven¬WU÷whitehaven¬WN÷HAL¬AF÷Halifax¬WV÷halifax¬AN÷n¬~AA÷lGqtzpiF¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷York City¬ER÷1/16 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬WN÷BAR¬AF÷Barrow¬WV÷barrow¬AN÷n¬~AA÷t0qnE2Ue¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Лідс Рінос¬ER÷1/16 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEE¬AE÷Лідс Рінос¬WU÷leeds-rhinos¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬WV÷doncaster¬AN÷n¬~AA÷KtuxyQy9¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Хаддерсфілд¬ER÷1/16 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUD¬AE÷Хаддерсфілд¬WU÷huddersfield¬WN÷SWI¬AF÷Swinton¬WV÷swinton¬AN÷n¬~
19
1490695133
8
Завантажуйте наш додаток безкоштовно!
 
Увага: Ви на сторінці Кубок виклику 2017: результати в розділі Регбі-ліг/Європа. MyScore.ua пропонує онлайн-рахунки Кубок виклику 2017, підсумкові та поточні результати Кубок виклику 2017 та подробиці матчів. Окрім результатів Кубок виклику 2017, на MyScore.ua Ви можете стежити за понад 5000 змагань із більш як 30 видів спорту в цілому світі. Лише натисніть на назву виду спорту в меню вгорі чи назву країни в меню ліворуч та оберіть змагання. Сервіс результатів Кубок виклику 2017 працює в режимі реального часу і оновлюється автоматично.