Регбі-ліг »Європа » Кубок виклику » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷ЄВРОПА: Кубок виклику¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Європа¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/europe/challenge-cup/¬ZX÷17Європа 006Європа0390000000157000Кубок виклик013иклику000¬ZCC÷0¬ZAF÷Європа¬~AA÷0M7sg60Q¬AD÷1488042000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle¬WU÷newcastle¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷18¬BA÷6¬BC÷12¬WN÷WOR¬AF÷Workington Town¬WV÷workington-town¬AH÷16¬BB÷16¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4fEYfSVD¬AD÷1488034800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fryston¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ФРІ¬AE÷Fryston¬WU÷fryston¬AG÷32¬BA÷16¬BC÷16¬WN÷KEI¬AF÷Keighley¬WV÷keighley¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷50¬BB÷16¬BD÷34¬AN÷n¬~AA÷x8lYrMxJ¬AD÷1488033000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Warriors¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ВЕС¬AE÷Wests Warriors¬WU÷wests-warriors¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷ХЕЙ¬AF÷Haydock¬WV÷haydock¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷26¬BB÷18¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷bsc0684O¬AD÷1488031200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Hull¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Hull¬WU÷west-hull¬AG÷16¬BA÷12¬BC÷4¬WN÷WHI¬AF÷Whitehaven¬WV÷whitehaven¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷18¬BB÷10¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷W4bDmpOm¬AD÷1488027600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Siddal¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SID¬AE÷Siddal¬WU÷siddal¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷ТОР¬AF÷Toronto Wolfpack¬WV÷toronto-wolfpack¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷14¬BB÷4¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷rJEJZvB0¬AD÷1487426400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Hull¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Hull¬WU÷west-hull¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷18¬WN÷THA¬AF÷Thatto Heath¬WV÷thatto-heath¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷Iy7WWxeJ¬AD÷1486828800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Chargers¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Chargers¬WU÷london-chargers¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷ФРІ¬AF÷Fryston¬WV÷fryston¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬BB÷24¬BD÷16¬AN÷n¬~AA÷ldFFzLef¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Featherstone Lions¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone Lions¬WU÷featherstone-lions¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ВЕС¬AF÷Wests Warriors¬WV÷wests-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷26¬BB÷10¬BD÷16¬AN÷n¬~AA÷M9DNYbQ6¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Haydock¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷ХЕЙ¬AE÷Haydock¬WU÷haydock¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬WN÷THO¬AF÷Thornhill Trojans¬WV÷thornhill-trojans¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷WveEeMXJ¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kells¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEL¬AE÷Kells¬WU÷kells¬AZ÷0¬AG÷14¬AT÷14¬BA÷6¬BC÷8¬BE÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Mayfield¬WV÷rochdale-mayfield¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷16¬AU÷14¬BB÷4¬BD÷10¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷rFbIftmQ¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pilkington Recs¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SID¬AF÷Siddal¬WV÷siddal¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷34¬BB÷0¬BD÷34¬WM÷PIL¬AE÷Pilkington Recs¬WU÷pilkington-recs¬AG÷10¬BA÷10¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷ldyoj0es¬AD÷1486821600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wigan St Patricks¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷WIG¬AE÷Wigan St Patricks¬WU÷wigan-st-patricks¬AG÷18¬WN÷EGR¬AF÷Egremont Rangers¬WV÷egremont-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷28¬AN÷n¬~AA÷vo8SXIuD¬AD÷1486819800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Myton Warriors¬ER÷1/128 фіналу¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WN÷YOR¬AF÷York Acorn¬WV÷york-acorn¬AH÷4¬WM÷MYT¬AE÷Myton Warriors¬WU÷myton-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷18¬AN÷n¬~AA÷jcJ96P1C¬AD÷1485622800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Warriors¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷ВЕС¬AE÷Wests Warriors¬WU÷wests-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷40¬WN÷GRE¬AF÷Поліція Великої Британії¬WV÷great-britain-police¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷fVP08oXa¬AD÷1485613800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Featherstone Lions¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone Lions¬WU÷featherstone-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷29¬WN÷DIS¬AF÷Distington¬WV÷distington¬AH÷28¬AN÷n¬~AA÷C6K575n6¬AD÷1485613800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wath Brow Hornets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAT¬AE÷Wath Brow Hornets¬WU÷wath-brow-hornets¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷ХЕЙ¬AF÷Haydock¬WV÷haydock¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷17¬BB÷10¬BD÷7¬AN÷n¬~AA÷OtnIG9PJ¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Egremont Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EGR¬AE÷Egremont Rangers¬WU÷egremont-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷8¬BC÷16¬WN÷BRI¬AF÷British Army¬WV÷british-army¬AH÷14¬BB÷6¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷GvRd9RHg¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fryston¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷ФРІ¬AE÷Fryston¬WU÷fryston¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬WN÷NOR¬AF÷Normanton Knights¬WV÷normanton-knights¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷8ENlBmms¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull University¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷HUL¬AE÷Hull University¬WU÷hull-university¬AG÷12¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Mayfield¬WV÷rochdale-mayfield¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷zL9RgnI6¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Navy¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Royal Navy¬WU÷royal-navy¬AG÷34¬WN÷MYT¬AF÷Myton Warriors¬WV÷myton-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷38¬AN÷n¬~AA÷2XpMFTvQ¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Siddal¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷SID¬AE÷Siddal¬WU÷siddal¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷16¬WN÷MIL¬AF÷Milford Marlins¬WV÷milford-marlins¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷dzbzhQnJ¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Thornhill Trojans¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷THO¬AE÷Thornhill Trojans¬WU÷thornhill-trojans¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬WN÷LOC¬AF÷Lock Lane¬WV÷lock-lane¬AH÷18¬AN÷n¬~AA÷IqaWh6XC¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Bowling¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WN÷KEL¬AF÷Kells¬WV÷kells¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬WM÷WES¬AE÷West Bowling¬WU÷west-bowling¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷MHRhA72m¬AD÷1485612000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Hull¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Hull¬WU÷west-hull¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬WN÷HUL¬AF÷Hull Dockers¬WV÷hull-dockers¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷Sf6Je8mf¬AD÷1485610200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aberdeen¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PIL¬AF÷Pilkington Recs¬WV÷pilkington-recs¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷62¬BB÷22¬BD÷40¬WM÷ABE¬AE÷Aberdeen¬WU÷aberdeen¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬AN÷n¬~AA÷MH5NfS20¬AD÷1485610200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Air Force¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Royal Air Force¬WU÷royal-air-force¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷YOR¬AF÷York Acorn¬WV÷york-acorn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷30¬BB÷10¬BD÷20¬AN÷n¬~AA÷l47FdlYm¬AD÷1485610200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Thatto Heath¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷THA¬AE÷Thatto Heath¬WU÷thatto-heath¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷14¬BC÷16¬WN÷SKI¬AF÷Skirlaugh¬WV÷skirlaugh¬AH÷10¬BB÷6¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷WSCAcUIs¬AD÷1485608400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leigh Miners¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEI¬AE÷Leigh Miners¬WU÷leigh-miners¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷WIG¬AF÷Wigan St Patricks¬WV÷wigan-st-patricks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬BB÷6¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷f3ksFdlF¬AD÷1485608400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Chargers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Chargers¬WU÷london-chargers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷116¬BA÷40¬BC÷76¬WN÷BLU¬AF÷Блю Буллз¬WV÷blue-bulls¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
19
1488086682
29
fixtures
SA÷19¬~ZA÷ЄВРОПА: Кубок виклику¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Європа¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/europe/challenge-cup/¬ZX÷17Європа 006Європа0390000000157000Кубок виклик013иклику000¬ZCC÷0¬ZAF÷Європа¬~AA÷AecHn4wf¬AD÷1488117600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barrow¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barrow¬WU÷barrow¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Mayfield¬WV÷rochdale-mayfield¬AN÷n¬~AA÷IcIxfnoK¬AD÷1488117600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gloucestershire¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GLO¬AE÷Gloucestershire¬WU÷gloucestershire¬WN÷NOR¬AF÷Crusaders¬WV÷north-wales-crusaders¬AN÷n¬~AA÷jiQjWrgD¬AD÷1488117600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hemel¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LON¬AF÷London Skolars¬WV÷london-skolars¬WM÷HEM¬AE÷Hemel¬WU÷hemel¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷2Vg9lQ8s¬AD÷1488121200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Doncaster¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DON¬AE÷Doncaster¬WU÷doncaster¬WN÷MYT¬AF÷Myton Warriors¬WV÷myton-warriors¬AN÷n¬~AA÷bHkUq2NC¬AD÷1488121200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hunslet Rlfc¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUN¬AE÷Hunslet Rlfc¬WU÷hunslet-rlfc¬WN÷COV¬AF÷Coventry¬WV÷coventry¬AN÷n¬~AA÷4fjQpr86¬AD÷1488121200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Wales Ironmen¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷U17¬AE÷South Wales Ironmen¬WU÷south-wales-ironmen¬WN÷OXF¬AF÷Oxford RLFC¬WV÷oxford-rlfc¬AN÷n¬~AA÷hKnMoOh0¬AD÷1488121200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷York City¬ER÷1/64 фіналу¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬WN÷EGR¬AF÷Egremont Rangers¬WV÷egremont-rangers¬AN÷n¬~~
19
1488086682
7
Завантажуйте наш додаток безкоштовно!
 
Увага: Ви на сторінці Кубок виклику 2017: результати в розділі Регбі-ліг/Європа. MyScore.ua пропонує онлайн-рахунки Кубок виклику 2017, підсумкові та поточні результати Кубок виклику 2017 та подробиці матчів. Окрім результатів Кубок виклику 2017, на MyScore.ua Ви можете стежити за понад 5000 змагань із більш як 30 видів спорту в цілому світі. Лише натисніть на назву виду спорту в меню вгорі чи назву країни в меню ліворуч та оберіть змагання. Сервіс результатів Кубок виклику 2017 працює в режимі реального часу і оновлюється автоматично.